(NIE)zwykły jogurt

Jogurt Alpro to produkt, który powstał na bazie surowców pochodzenia roślinnego, dzięki czemu charakteryzuje się delikatnym i pysznym smakiem. Jest to alternatywa dla konwencjonalnych jogurtów, w szczególności dla osób stosujących dietę wegetariańską, wegańską i bezlaktozową, ale także dla tych, którzy chcą poznać nowe smaki i urozmaicić swój jadłospis. 

Wysoka wartość odżywcza

Jogurt Alpro stanowić może pożywną a zarazem niskokaloryczną przekąskę, deser, być bazą do śniadania, czy dodatkiem do potraw. Uzupełni każde danie i nada mu wyjątkowego i łagodnego smaku. Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą, gdyż zawiera cenne dla organizmu białko pochodzenia roślinnego pełniące funkcje budulcowe, niską zawartość tłuszczu oraz brak cukrów dodanych, dzięki czemu sprawdzi się również w dietach redukcyjnych, natomiast wysoka zawartość wapnia pozytywnie wpływa na mineralizację kości. Jogurt Alpro posiada również witaminę D oraz witaminy z grupy B potrzebne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Nie zawiera laktozy, dlatego też jest bezpieczny dla osób cierpiących na niedobór enzymu laktazy odpowiedzialnego za rozkład tego cukru. Naturalnie posiada niską zawartość tłuszczy nasyconych, których spożycie powinno być ograniczane.

Obok jogurtu Alpro naturalnego, znaleźć można również inne warianty smakowe z dodatkiem owoców, takich jak jagody, maliny z jabłkiem, czy mango, dzięki czemu wybór jest szeroki i każdy może znaleźć dla siebie preferowany smak.

Jogurt Alpro to produkt ekologiczny, który powstał w poszanowaniu środowiska naturalnego. Wykorzystane surowce pochodzą z certyfikowanych upraw, co wpłynęło na optymalizację wykorzystywania zasobów wodnych. 

Jogurt alpro znakomitej jakości to produkt będący źródłem białka oraz witamin, dzięki czemu dołączenie go do swojego jadłospisu może wspomóc urozmaicenie oraz zbilansowanie codziennej diety. Jest doskonałą alternatywą dla jogurtów znajdujących się na rynku, charakteryzuje się wysoką jakością, a proces produkcji odbywa się z troską o środowisko.